APLIKACE  
   
Maximální komfort a prostor pro každého klienta  

V této sekci naleznete vše, co by mělo aplikaci nástřikového opalování předcházet, jak samotná aplikace probíhá a co je nutné následně dodržet, aby Vám opálení vydrželo co nejdéle.

 
Před aplikací...  
Před aplikací je vhodné si dělat peeling, tedy očistit pokožku. Stačí když například den před návštěvou našeho studia použijete při sprchování houbičku, případně žínku. Důležité je nepoužívat žádné přípravky na zvlhčení pleti, tedy žádné krémy ani mléka, neboť by se tím vytvořil ochranný filtr. Stejně tak nepožívejte žádné deodoranty ani make-up. Pokožka by měla být skutečně čistá. Pro aplikaci si oblečte volný oděv a vezměte tmavé spodní prádlo, případně plavky. Aplikace probíhá ve kabince za pomoci airbrush pistole. Aplikace trvá cca 10 minut. Již při ní uvidíte přírodně vypadající opálení.  
Po aplikaci...  

Po aplikaci je potřeba, aby lotio kompletně zaschlo - v příjemném prostředí našeho studia Vám ale i tato chvilka uteče rychle. Oblečte si raději volný oděv. Dalších 5 - 8 hodin kůži nenamáčejte, není vhodné ani cvičit, neboť kůže by se neměla potit - lotio by se při pocení dostávalo pryč z pokožky. Po 5 - 8 hodinách se osprchujte, smyjete účinnou látku a zůstává Vaše krásné opálení. Po osprchování použijte zvlhčovací přípravek – Perfect body studio má v nabídce kvalitní krémy určené pro péči o pokožku po aplikaci. Je vhodné vynechat dlouhé koupele, saunu, peeling, drhnutí pokožky ručníkem apod., tedy všechny činnosti, které vysušují pokožku. Ta se totiž při vysušování rychleji loupe a s tím i Vaše opálení. Naopak častěji používejte zvlhčující přípravky. Nástřikové opalování je skutečně novinka a je nutné si uvědomit, že pracuje s pokožkou, tedy s velmi citlivou částí našeho těla. Je vždy důležité při první návštěvě vše zkonzultovat s našim pracovníkem. Velkou roli při dosažení krásného opálení můžou hrát i hormony, léky, ale i stres apod.

Při aplikaci jsme se dosud nesetkali s žádnými alergickými reakcemi. Pokud by někdo přeci jen měl strach z alergické reakce, je možné provést lokální test na malé ploše pokožky. Klient je samozřejmě dotazován, zda netrpí alergiemi či kožními nemocemi. Slečen a žen se ptáme zda nejsou těhotné. Pokud ano, vždy doporučíme konzultaci s lékařem. Aplikace není doporučována v těchto případech : ženy během své periody; lidé pociťující období přechodu (např. silné návaly horka); lidé silně nervózní a ve stresu; při nadměrném pocení; při čerstvých jizvách a samozřejmě při nemoci.

 
   
Kde nás najdete?
 

Kosemtický salón PERFECT BODY
Rokycanova 12
615 00 Brno - Židenice

Tel: +420 739 650 450, e-mail: info@perfectbody.cz