VŠECHNO O NÁSTŘIKOVÉM OPÁLENÍ - otázky a odpovědi  
   
Jak funguje opalování v Perfect Body studiu?  

Opalování probíhá bez slunce, solárií či samoopalovacích krémů. K efektu opálení slouží DHA látka a speciálně vyvinutý Spray-systém. DHA je aktivní složka, která je již od roku 1960 úředně povolena úřadem Food and Drug Administration. DHA reaguje spolu s aminokyselinami přirozeně se vyskytujícími v kůži a vytváří zdravou a přirozeně opálenou barvu pleti.

 
Jsou produkty používané v našem studiu novinkou?  
V USA je tato metoda úspěšně používána již několik let. Naše partnerské společnosti, americké laboratoře, se zabývají vývojem produktů nejvyšší kvality a spokojení klienti dokazují, že se jim vývoj skutečně daří.  
Je tento způsob opalování bezpečný?  

Tato metoda opalování bez slunce je patrně nejjistější metodou pro pokožku a tělo. Člověk není vystaven škodlivému UVA a UVB záření, které může pokožku nenapravitelně poškodit. Pigmentuje pouze horní vrstva pokožky a spodní zůstává zdravá a nepoškozená (narozdíl od opalování na sluníčku, v soláriích). nadměrném pocení; při čerstvých jizvách a samozřejmě při nemoci.

 
Které výhody Vám nástřik opálení nabízí?  
Krásné opálení během několika minut. Naše produkty jsou dermatologicky testované. Mimické vrásky, pigmentové skvrny, jizvy a strie jsou méně viditelné. Podle typu pleti si můžete zvolit stupeň opálení. V Perfect body studiu získáte nejrychlejší způsob opálení, bez vlivu UVA a UVB paprsků.  
Obsahuje opalovací lotio nějaké zdraví škodlivé látky?  
Rozhodně ne, všechny složky v našich produktech jsou dermatologicky testovány a pro použití na pokožku povoleny. Produkty jsou schválené a certifikované pro použití v USA a EU.  
Na sluníčku se mi objevují pihy. Pří aplikaci DHA lotia také?  
V našich produktech není nic, co by způsobovalo zviditelňování pih. Naopak! Ve většině případů jsou pihy a jiné skvrny méně viditelné, neboť světlejší pokožka nebo méně pigmentované oblasti jsou tmavší a převážně splynou v rovnoměrnou barvu.
Můžu po aplikaci mít na kůže fleky apod.?
Ne. Důležité je, aby klient dodržel po aplikaci všechna doporučení pro zachování efektu opálené pokožky. 5 - 8 hodin po aplikaci je důležité se nesprchovat, nezpotit, necvičit. Po každém osprchování je vhodné aplikovat zvlhčovací přípravek, neboť Vaše kůže se postupně odlupuje a to jediné může způsobit nerovnoměrnosti v opálení. Proto je tak důležité vynechat dlouhé koupele, saunu, ‚drhnutí' ručníkem apod. a naopak o svou pokožku více pečovat. Pokud provedete peeling, můžete urychlit odlupování Vašeho opálení, což je pro Vás jistě nežádoucí.
Jak dlouho trvá aplikace ve studiu?
Aplikace na celé tělo trvá asi 30 minut. Z toho 20 minut trvá příprava a sušení, samotný nástřik trvá necelých 10 minut.
Jak dlouho vydrží nástřik opálení?
V závislosti na příslušném typu pleti vydrží opálení zhruba 7 - 12 dní. Při pravidelné aplikaci prodloužíte stálost opálení. Tak jako klasické opálení, i nástřik opálení postupně slábne, proto doporučujeme aplikaci opakovat.
Jak reagují strie, celulititda, mimické vrásky, pigmentové skvrny, pihy?
Je to naprosto skvělé, neboť strie, celulitida a mimické vrásky jsou díky pigmentaci vidět mnohem méně. Stejně tak i pigmentové skvrny, pihy a akné jsou na krásně hnědé pokožce vidět mnohem méně. Bílé skvrnky většinou splynou s okolím. Na tmavé skvrnky může být nanesen krém, způsobující, že se DHA lotio nedostane na kůži, ta pak na daném místě nepigmentuje a kůže je poté rovnoměrně opálená. Lidé, kteří mají podobné problémy jsou naší aplikací skutečně nadšení.
Je možné kombinovat nástřikové opalování s opalováním se na slunci, případně v soláriu?
Samozřejmě, jak jsme již zmínili, při nástřikovém opalování pigmentuje pouze horní vrstva pokožky, spodní vrstva zůstává zdravá a nepoškozená. A sluníčko, případně solárium, zasahuje až do spodní vrstvy pokožky. Opalování lze tedy bez problémů kombinovat. Jen nezapomeňte na sluníčku použít krém s ochranným faktorem.
Je aplikace vhodná pro těhotné a kojící?
Vždy je nutné návštěvu raději konzultovat s lékařem.
Ekzém a jiné kožní nemoci - můžu využít nástřikové opalování?
Určitě je nutné konzultovat návštěvu s lékařem - dermatologem.
Mám obavu z alergické reakce...
Dosud jsme se s žádnou alergickou reakcí nesetkali.
Barví nástřik oblečení?
Pokud na sobě máte při aplikaci spodní prádlo, je možné, že se Vám přímo trochu obarví - vše lze naprosto bez problémů vyprat. Po osprchování již samozřejmě nemůže nic barvit, neboť zůstává pouze Vaše vlastní opálení.
 
Kde nás najdete?
 

Kosmetický salón PERFECT BODY
Rokycanova 12
615 00 Brno - Židenice

Tel: +420 739 650 450, e-mail: info@perfectbody.cz