Bezpečnost nástřikového opálení  
   

Opálení nástřikem je nejšetrnější způsob opálení. Pigmentuje pouze horní vrstvu pokožky a vylučuje rizika, které nám přináší opalování na sluníčku. Opálení vám vydrží dle typu pleti a péče o pokožku 7 – 12 dní.

Všichni si stále více uvědomujeme nutnost chránit svou pleť, ale zároveň chce každý z nás získat krásnou a zdravou barvu, která nás nejen učiní krásnějšími, ale dodá nám i potřebné zdravé sebevědomí. A právě proto byla vyvinuta metoda airbrush opalování – nástřikové opalování, jež je šetrná k pokožce a splňuje všechny požadavky na krásné opálení.

 
   
Specifikace produktů  
   
PERFECT BODY studio studio používá a nabízí výrobky amerických laboratoří AVIVA LABS, zabývajících se vývojem DHA lotia a krémů vysoké kvality pro airbrush – nástřikové opalování. Produkty AVIVA LABS jsme zvolili především z důvodu velmi přísných nároků na kvalitu a bezpečnost DHA lotia. Kvalita DHA lotia je skutečně podstatná, neboť právě tato látka způsobuje pigmentaci pokožky a krásné, přirozeně hnědé opálení. DHA lotio u nás používané je schváleno pro EU, stejně jako je certifikováno v USA (Foof and Drug Administration).  
   
   
   
   
Kde nás najdete?
 

Kosmetický salón PERFECT BODY
Rokycanova 12
615 00 Brno - Židenice

Tel: +420 739 650 450, e-mail: info@perfectbody.cz